Kredi Notu Güncel Krediler

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

208

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar emeklilere faizsiz kredi onaylandı mı emekliye faizsiz kredi müjdesi emekliye 10 maaş faizsiz kredi ne zaman verilecek gibi sorularınıza cevaplar bu yazımızda.

Hepimiz biliriz emeklilerimiz geçim zorluğu çekmekte yıllarca verdikleri emeklerinin karşılığını alamamaktadır. Bu yüzden emekli maaşlarının az olması sebebi ile yada herhangi bir ihtiyaçları doğrultusunda emekli maaşı kredisi veya Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar adı altında kredi arayışı içerisine girmekte. 2018 yılında da tıpkı esnaf ve çiftçiler gibi emeklilere faizsiz kredi verilmekte.

Özel bankalardan emekli maaşlarını alanlar için her banka kendi bünyesinde emekli maaşı kredisi kampanyası yapabiliyor. Ptt den emekli maaşını alanlar ise ptt merkez üzerinden başvuru ile bütün kampanyalara ulaşıyor. Özellikle aktif bank emeklilere kredi konusunda oldukça esnek diyebiliriz.  Bu yıl garanti bankası aktif bank ve Akbank emeklilere verdiği promosyon ve emekli kredi kampanyası ile diğer bankalara fark atmış durumda.  özellikle garanti bankası emekli kredisi : 

Emeklilere Özel Kredi

adı altında emeklilere oldukça güzel imkanlarda kredi imkanı sunmakta.

Emeklilerin özel bankası Garanti’den avantajlı kredi fırsatı!

Garanti’den tüm emeklilere 48 aya varan vadelerle avantajlı kredi fırsatı!

Tek yapmanız gereken nüfus cüzdanınız ile birlikte size en yakın Garanti şubesine uğramak!

Üstelik emekli maaşınızı Garanti Bankası’na taşırsanız 450 TL’ye varan emekli maaş promosyonu fırsatından da yararlanırsınız.

Promosyon ödemeleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Kredi Tutarı (TL) Faiz (%) Vade (Ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
10.000 1,79 48 335,91 50,00 177,50 29,4491 16.176,53
15.000 1,69 48 491,82 75,00 266,25 27,6320 23.686,08
25.000 1,59 48 799,86 125,00 381,25 25,8382 38.524,88

Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Öğretmen, asker, polis ve doktorların kamu çalışanı olduklarını gösteren kimlikleriyle başvurmaları gerekmektedir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru, özel emekli sandığına tabi müşteriler için geçerli değildir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Gerekli belgeler için lütfen tıklayın.

yukarıda gördüğünüz gibi garanti bankası emekliler için oldukça iyi faiz oranı sunmakta fakat biz diğer konumuz olan faizsiz olanından bahsedeceğiz :

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Ortada olan bir gerçek var es geçmemek gerekir her emekli bu kredilerden faydalanamıyor. Bu kredilerden faydalanmak için ana şartlar şunlar :

Faizsiz emekli kredisi verilmeyecek olan emekliler :

  • Bankalara borcu olanlar,
  • Kredi kartı borcu olan ve maaşı ile kredi kartı borçlarını ödeyemeyenler,
  • Kredi notu düşük olanlar yada hiç kredi notu olmayanlar,
  • İcralık olan, Avukatlık olmuş ve Kara listeye girmiş olanlar faizsiz emekli kredisinden yararlanamayacaklar.

Bu krediler yanında birde promosyon konusu var. Promosyon için devlet ve bankalar masaya oturup detaylıca görüştü

  • Bankalar promosyon verecek,
  • Faizsiz kredi verilecek,
  • Nakit avans hesabı açılacak,
  • Kredi kartı olmayanlara kredi kartı imkanı sağlanacak,
  • Promosyonlar maaş hesaplarına ödenecek.

Bütün emekliler hem bankaların şubelerinden ptt merkezlerinden faizsiz kredisi başvurusu yapabilir

diğer yazılarımız olan Hac ve Umre Kredisi 2018 işsizlik Maaşı Nasıl Alınır ? Şartları Neler gibi yazılarımızı ve haberlerimizi takip edebilirsiniz.

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.