Kredi Notu Güncel Krediler

Anadolu Bank Kredi Başvurusu

157

Merhaba Sayın okurlar, sizlere bugün burada Anadolu bank üzerinden nasıl kredi başvuracağınızı ve ne gibi prosedürlerle karşılaşacağınız hakkında detaylı bir anlatım yapacağız.

ANADOLUBANK’I DAHA ÖNCE DUYDUNUZ MU?

Bu konuda çok önemli bir görev üstleniyoruz. Piyasada bir çok banka varsa, kaliteli finans haberlerimizi güncelleyip sunacağız. Birçok banka kolay denetim için bu siteden yararlanabilir, kredi başvurusu 10 dakika sürmez. Elbette oranlara göre kendinize en uygun ödeme seçebilirsiniz. Anadolubank Tüketici Kredisi Kampanyasını sizler için derledim. Ayrıntılar aşağıda verilmiştir.

ANADOLU BANK TÜKETİCİ KREDİSİ VE ÖZELLİKLERİ HAKKINDA BİLGİ

Anadolubank çok duyulmamış bir banka değildir, ancak gelecekte yıldızı parlayacak tek bankalar arasındadır. Tüketici kredisi kampanyaları zaten banka tarafından organize edilmiştir. Bu kampanyayla ilgili gerekli araştırmayı yaparak sizlere bilgi vermeye karar verdik. Bu kampanyada gelir belgesi mutlaka sunulmalıdır. Kredi limitleri zaten gelirinize göre belirlenir. Bunu şöyle açıklarsam daha doğru olur;
Aylık gelirinizin yarısı size bir ay içinde ödeyeceğiniz maksimum taksit tutarını verecektir. Günlere göre ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI DETAY

Kredi limitinizi 1 aya kadar veya 48 aya kadar seçebilirsiniz. Bankaya ödeme koşullarını kendiniz iletiyorsunuz ve banka sizin gelirinize karşılık ödeme seçenekleri çıkartıp faiz oranlarını tarafınıza sunar. Kendinize rahat bir ödeme planı yapın. Faiz oranı olarak Anadolubank; Tüm vade seçenekleri için %1.50 kredi tutarları için %1.50’lik oranlardadır. Bu oran sabittir ve değişmez, bir kredi bürosu ücreti var. Hayat sigortası da yapılır. Hayat sigortası artık bankalar tarafından kesinlikle yapılmaktadır.

KREDİ BAŞVURUSU VE DEĞERLENDİRMESİ HAKKINDA BİLGİ

İkamet adresinizi, kimlik belgenizi ve gelir bildiriminizi banka makamlarına bildirmelisiniz. Bu 3 belge tüm bakalar için geçerli ve gerekli evraktır. Anadolubank, başvuranları istedikleri gibi değerlendirme hakkına da sahiptir. Çok riskli bir geçmişiniz varsa eğer bu kredi çekme durumunuz olumsuz sonuçlanabilir. Bu nedenle, banka reddedilenlere cevap verebilir. Anadolubank, ihtiyaç duyduğu takdirde teminat talep etme hakkına sahiptir. Bu noktaları belirtmek zorundaydım.

10.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA DETAYI

Örneğin, 10.000 TL, Anadolubank’a başvurup onayınızı alırsınız. 48 ay için vade takvimini ayarladın, böylece krediniz için ödeme yapmanız gerekmez. Bahsettiğimiz gibi banka% 1’dir. 50 faiz uygulanmaktadır. Verilen tutara göre hesaplanan aylık ödemenin taksit tutarı 312,89 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ödemek zorundasınız. Toplam kredi geri ödeme miktarı 15’dir. 018,72 TL dir. Hayat sigortası yaşınıza, cinsiyetinize ve kredi özelliklerine göre hesaplanacaktır.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.