Kredi Notu Güncel Krediler

Hac ve Umre Kredisi 2018

185

Hac ve umre kredisi 2018 almak, hacca gitmek için kredi kullanmak yada tabiri caizse finansman sağlamak artık çok kolay. Banka kredisi ile umre yapılır mı ? gibi soruların cevaplarını bizde bilmiyoruz ancak finansman desteği ile umre yani kutsal toprakları ziyaret etme kararı aldıysanız bu yazımız tam size göre. Biz işin maddi kısmı yani hac ve umre için kredi kısmı ile ilgilendiğimiz için sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.

En uzun vadeli ve en düşük faizi veren bankaları araştırdığınızı biliyoruz bizde bu yönde çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza yön verdik. Eğer ki aklınızda kredi ile hac ve umre ziyaretine gidilirmi soruları varsa islami sorular ile ilgili siteleri ziyaret edebilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yalnız şunu da belirtmekte fayda var birçok bankalar kredi anlayışının dışında hac ve umre finansmanı sağlayabiliyor. Yani hac ve umre için faizsiz finansman ! Diğer bir değişle faizsiz umre kredisi 

 

Halkbankası faizsiz hac umre kredisi 2018

Halkbank 2018 yılında da sizlerin maddi zorluklardan dolayı umre ve hac ziyaretinizi yapamadığınızı düşünmüş ve faizsiz hac ve umre kredisi vermeye devam etme kararı almış. Peki Halkbank faizsiz hac ve umre kredisi 2018 in şartları neler ?

Halk Bankası faizsiz hac ve umre kredisi 2018  Umre Bedeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi adıyla bu krediyi veriyor.
En önemli özelliği faizsiz olması.
Halkbank bu faizsiz umre kredisi için 4 ay vade yapmakta.
taksitlerli 4 ayda geri ödeme yapmanızı istiyor.
ihtiyaç kredilerinden alınan Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı) umre kredisinden alınmıyor. Faiz ve masraf yok
Halkbank 2018 umre kredisi için hesaplanan miktar yol konaklama vs gibi giderler hesaplanarak belirlenmekte.

 

Hac ve Umre Kredisi 2018 almak için diğer bankaları da araştırdık

Albaraka Türk Hac ve Umre Finansmanı

Albaraka Türk bankası vade konusunda biraz daha esnek . Bütün hacı adaylarına 36 aya uzanan vade ile hac kredisi vermekte. Fakat bu bankanın şartları diğerlerine göre biraz daha farklı. Eğer ilk kez hacca gidecekseniz tüm harcamalarınızın %49 unu, daha önce hac görevini yerine getirdiyseniz harcamalarınızın tamamını karşılıyor.

Ziraat Bankası faizsiz hac kredisi

Ziraat Bankası Hac ve Umre kredisi (finansman Paketi) ile 36 aya uzayan vadeler ile hac ve umre kredisi almak mümkün. Kimliğiniz firmadan alınacak platforma faturanız, ve olmazsa olmaz gelir belgeniz ile hac kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat bankası hac kredisi internet ortamında başvuru kabul etmemekte. Şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

KuveytTürk Hac ve Umre Kredisi (faizsiz)

Hac ve umre için nakit desteği mi arıyorsunuz? Türkiye’nin katılım bankalarında KuveytTürk kolay ödeme fırsatları sunarak sizlere kredi (finansman) desteği sunuyor.

Hac / Umre Kredisi

​​​​​Kutsal toprakları ziyaret etmeniz hac ve umre görevinizi tamamlamanız  için organizasyon şirketlerine ve Diyanet İşleri Başkanlığı’na yapılması gereken ödemelerinizde kredi desteği sağlar.

  • Nakit probleminiz olmadan hac ve umre ibadetinizi yerine getirirsiniz.
  • 48 aya varan vadeler bulunmaktadır.
  • Ödemelerde kolaylık sunar. Kendinizi zorlamadan esnek şekilde ödeyebilirsiniz.

Umre ziyaretiniz için anlaştığınız tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkili olması ve Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede yer alması gerekmektedir.

Hac – Umre Finansmanı ile ilgili diğer sorularınız için sizi en yakın şubemize bekliyoruz.

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.