Kredi Notu Güncel Krediler

ihtiyaç Kredisi Veren Bankalar

114

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar 2018

ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin en çok merak ettiği soruların başında En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileri? Sorusu gelmektedir. Sizlere bu konuda merak ettiğiniz en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların hangileri olduğu sorusunun cevabını açıklamak istiyoruz.

Kredi faiz oranlarının son zamanlarda giderek artması ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin en uygun kredi veren bankaları etmesine neden olmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi

2018 Şubat ayı içerisinde en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında Akbank gelmektedir. Özellikle kredi faiz oranlarında müşterilerini tatmin edici oranlar sunan bankanın maksimum vade olarak 36 ay vade imkanı da sunduğunu belirtmek istiyoruz. Faiz oranı olarak ise % 1.29 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile şu an için en uygun kredi veren bankalar arasında gelmektedir.

ICBC Turkey ihtiyaç kredisi

İkinci sırada ihtiyaç kredisi faiz oranlarında en uygun kredi veren bankanın ICBC Turkey bankası olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle minimum vade olarak en az 3 ay vade imkanı sunarak sizlere hizmet veren bankanın maksimum vade sayısında ise kullanıcılarına en fazla vade sayısı olan 48 ay vade ile hizmet verdiğini belirtmekte fayda var. İhtiyaç kredisi faiz oranı olarak ise sizlere % 1.33 faiz oranı ile hizmet veren bankanın şu an için en uygun ihtiyaç kredisi veren 2. Banka olduğunu belirtelim.

Akbank Kış kredisi ihtiyaç kredi faiz oranları

Akbank müşterilerine ihtiyaç kredi türleri arasında 2 farklı kredi türü hizmet vermektedir. “Kişiye özel faizli kış kredisi “ ve “ Kış kredisi “ adı altında müşterilerine ihtiyaç kredisi sunan bankanın bu sunduğu kredi türünde ise faiz oranının % 1.35 olduğunu belirtmek istiyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak ikisinde de aynı ücreti alan bankanın ilk sunduğu ihtiyaç kredisi türünün faiz oranının daha uygun olduğunu belirtmek istiyoruz.

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2018

2018 yılının ilk aylarında ihtiyaç kredisinin faiz oranlarında bankaların faiz arttırımına gitmesi müşterilerin bu durum karşısında zorda kalmasına neden olmaktadır. Sizlerde Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek istediğiniz zaman isterseniz bankanın online hizmetler bölümünü, isterseniz de bankanın şubelerini kullanabilirsiniz. 2018 yılı içerisinde ihtiyaç kredisi faiz oranlarında sizlere % 1.35 oranında kredi sunan bankanın en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında 4. Sırada olduğunu belirtmek istiyoruz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2018

Kamu bankası olma özelliği taşıyan Vakıfbank’ın özellikle ihtiyaç kredisinin faiz oranlarında müşterilerine sunduğu faiz oranları ile ilk 5 banka arasında olduğunu belirtelim. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin çekecekleri bu kredi türüne ödeyecekleri faiz oranı ise % 1.36 olarak dikkat çekmektedir. Sizlerde ihtiyaç kredisi adı altında Vakıfbank üzerinden bu kredi türünü çekmek istiyorsanız ödeyeceğiniz faiz oranının % 1.36 olduğunu belirtelim.

Hepimizin zaman zaman ihtiyaçlarımızı almak için kredi arayışına girdiğimiz oluyor. Bankaların kredi verirken baktığı kredi puanınızı yüksek tutmanız sizler için hayati önem taşımakta. Kredi ve kredi kartı ödemelerinizdeki ufak ta olsa yaşanan gecikmeler kredi puanınızı düşürmekte ve kredili ürünlere başvurduğunuzda olumsuz yanıt alabilmektesiniz. Onun için kredi puanınızı yüksek tutmaya bakın. Kredi kayıt bürosu (kkb) adlı kuruluş tarafından verilen bu puan sizin için çok önemli.

Leave A Reply

Your email address will not be published.