Kredi Notu Güncel Krediler

Kosgeb 2018 Faizsiz Kredi Nasıl Alınır ?

83

Kosgeb 2018 Faizsiz Kredi Nasıl Alınır ? kosgeb sıfır faizli kredi 2018 kosgeb ne zaman kredi verecek 2018 sıfır faiz kosgeb 2018 kosgeb 2018 destek gibi soruların oldukça fazla arandıgı internette kosgeb kredisi hakında bilgiler topladık detaylar için sitemizi ziyaret edin…

2018 yılında iş kurmak isteyen girişimcilerin tek umudu faizsiz kosgeb kredisi 2018 verilecektir. Tabi ki bunun yanında kobilerde bu imkanlardan yararlanabileceklerdir. Bu yazımızda sizler için faizsiz kosgeb kredilerini kredi şartlarını ve kimlere verilebileceklerini kaleme aldık.

Girişimciliğin hızla çoğalması ve yeni işlerin kurulmasını amaçlayan faizsiz kredi 2018 yılında girişimcilere sunulacaktır. Sıfır faizli kredi her sene olduğu gibi bu yılda 50 bin TL kredi verecek ve yeni işlerin kurulmasında girişimcilere ilham ve maddi destek sağlayacaktır.

2018 KOSGEB KREDİSİ

Kosgebden kredi almanın tabiki de şartları var. Öncelikle girişimcilik kursunu başarı ile bitirmeniz gerekmekte. Başarı ile bitirilen girişimcilik kursu sonlanınca krediniz onaylanacaktır. Bu onayın ardından anlaşmalı bankalardan kosgeb kredinizi çekebileceksiniz.

Kosgeb Faizsiz Kredisi Nasıl Çekilir?

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından açılan kurslara kayıt olmak ilk işiniz. Bu kursa ilk etapta girişimci adaylarına haftalık 32 saat ders verilmekte. Ve bu sınavlarda başarılı olanlara girişimcilik sertifikası verilmekte. Bu sürecinden ardından kursta görüldüğü gibi yani size öğretildiği gibi proje hazırlamanız gerekmekte. Projenizide hazırladıktan sonra sunuyorsunuz.

Eğer yetkililer projenizi onaylarsa anlaşmalı bankalardan faizsiz kosgeb kredisi adı altında paranızı çekebiliyorsunuz.

Geçtiğimiz yıllarda önce işini kur sonra kredini verelim anlayışını bir kenara bırakan kosgeb bu yıl artık kredinizi peşin veriyor.

Faizsiz kobi kredileri 2018

Yeni yılda dara düşen borç sıkıntısı çeken küçük esnaflarda yani kobilerde unutulmadı. Bu gibi kobilere faizsiz kobi kredisi adı altında hem bankalar hemde kosgeb kobi kredisi yardımcı oluyor.

Özellikle devlet bankaları ile yürütülen bu çalışmalarda kobilere 150 bin TL ye kadar faizsiz kredi imkanı sunulabiliyor.

İş Bankası Kobi Kredisi

Türkiye İş Bankası’nda Kobilere özel destek kredisi vardır. “Esnafa destek kredisi” adı altında sunulan bu kampanya kapsamında, 150 bin TL’ye kadar ve 48 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Bu krediyi ister 3 ay ödemesiz yada eşit taksitlerde de alabilirsiniz. Çok uygun faiz oranlarıyla Kobi kredileri veren İş Bankası, detay vermek için ise Kobi’leri, İş Bankası şubelerine beklemektedir.

Her yıl binlerce vatandaşın iş kurma hayali ile bu krediye nasıl başvuracağı nereye başvuracağı konusunda sayısız makale yazılmakta fakat çogu yazının gerçekten uzak kulaktan dolma bilgiler oldugu görülmektedir. Sizler için bütün ayrıntıları ile açıklayıcı olmaya çalıştık . Ana fikir şu :

girişimcilik kursuna kayıt olmanız

haftada 32 saat ders almanız

kursun sonunda başarılı olup girişimcilik sertifikası almanız

sonra kendinize yapabileceğiniz bir proje ayarlamanız

unutmayın sevdiğiniz işi yapın yapabileceğiniz alanlara yönelin sırf kredi çekmek için ya da hevesle bu kadar zahmete girmeyin sonu hüsranla sonuçlanabilir. Yapacağınız işi iyi seçin ki önünüze gelen bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

 

 

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.