Kredi Notu Güncel Krediler

Kredi Onayı Kredi kartı başvurusu

94

Kredi kartı Ülkemizde kredi kartı kullanım oranı her geçen gün artmaktadır. Özellikle İnternet bankacılığı ve çevrimiçi alışverişteki son gelişmeler giderek yaygınlaştıktan sonra, Fibaanka kredi kartlarında yapacağınız uygulamalar hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları burada açıklamak isteriz.

İnternet üzerinden, bankanın en çok tercih edilen kart türlerinden Fibabanka Bonus Classic kredi kartına başvurmak için internet üzerinden başvurma şansınız var. Aynı zamanda bankanın şubesine giderek bu karta başvurabilirsiniz.

Kartın sunduğu en önemli avantajlar nakit fiyatının taksitli olma ihtimali ve kart aracılığıyla kazanacağınız bonus puanları ve ücretsiz alışveriş imkânı bu kart türünün en çok tercih edilen kart türü olmasına neden oluyor.

Fibabanka Bonus Gold kredi kartı

internet üzerinden çevrimiçi olarak bir şekilde kredi kartının taşıdıklarını söyleyen Türkiye’nin ilk çip tabanlı kredi kartlarından biri olma fırsatı var. Özellikle son zamanlarda, çip kredi kartlarının giderek yaygınlaşmasıyla birlikte, bu kart türüne başvurarak Fibabanka Altın Kredi Kartı talep edebilirsiniz. Diğer bonus kredi kartlarından farklı olarak, bu kart türüne başvurduğunuzda daha yüksek bonus oranına sahip bir karta sahip olabilirsiniz. Nakit fiyatına taksit imkanı ve ekstra taksit seçenekleri bu kartın diğer özellikleri arasındadır.

Fibabanka Bonus Platinum

Diğer kredi kartlarından daha önemli avantajları olan bu kredi kartının da limit açısından daha yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle Fibabanka, kredi kartları arasında en çok tercih edilen bu kartın ucundaki diğer kartlarda olduğu gibi başvuruda bulunacak ve üye işyerlerinde yaptıkları anlaşmalar sonrasında müşterilere ek taksit olanakları sunacak. Birçok üye işi olan bu tür kartlarla yaptığınız alışverişlerde bonus ve ekstra taksit fırsatları da bulacaksınız. Ön başvuru için başvurmak için online şubeden başvurabilirsiniz. Fibabanka’nın aldığı başvurudan sonra kısa bir süre içinde geri döneceğinizi ve olumlu veya olumsuz olarak yanıt vereceğinizi belirtmek isteriz. .

Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı

Yılda bir kart stoğu olmayan bu tür kartların, özellikle yurtiçinde ve yurtdışında, en çok tercih edilen kart türleri arasında yer aldığını belirtmek isteriz. Bankanın size sunduğu bu tip bir karta sahip olmak için aynı zamanda ek kart isteyerek bankanızdan yardım alabilirsiniz. Birden fazla ücretsiz kredi kartı başvurusunda bulunarak, herhangi bir ücret ödemeden bir kredi kartı kullanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartlarını bankanın çevrimiçi internet şubelerinden önceden göndererek, kolay bir kredi kartı sahibi olmanın avantajından yararlanabilirsiniz. .

Leave A Reply

Your email address will not be published.