Kredi Notu Güncel Krediler

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

112

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar icralık olanlara kredi veren bankalar 2018 sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır yasal takipte olanlara kredi veren bankalar aktif bank sicili bozuk olana kredi finansbank kara listedekilere kredi veriyoruz.

Sicilim bozuk kredi almak istiyorum icralık olanlara kredi veren bankalar 2018 kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar gibi hergün milyonlarca insan internette arama yapıyor . Hayat şartlarının her geçen gün zorlaştığı herkes tarafından bilinen bilinen bir durum. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak için zaman zaman kaynak bulamamakta. Alması gerekenleri almak için maddi anlamda zorluk çekmekte.

Bu durumda hemen devreye kredi çekmek giriyor. Kredimizi çekiyoruz peki daha sonra…. ? Kredi kullandıktan sonra elbette tekrar ekonomik zorluğa düşebiliyoruz. Kullandığımız Bireysel Kredileri ödemekte zorluk çekebiliyoruz. Bunun sonucunda kredi sicili bozulabiliyor

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar var mı peki ?

Elbette var kredi siciliniz bozuldu ise çektiğiniz krediyi ödeyemediyseniz tekrar kredi çekebilir misiniz? Çekebilirsiniz. Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri ?

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

ING bank son zamanlarda bankacılık sektöründe ing bank konut kredisi olsun ing bank ihtiyaç kredisi olsun

her türlü finansman çözümünüzde sizin yanınızda olmayı hedeflemiş bir banka. ing bank kredisi adı altında kredi kullandıran ing bank krdi notu düşük olana kredi vermekte. Son zamanlarda da şube sayısını oldukça artıran bir banka. ING Bank, 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermekte

Aktif Bank Kredisi Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı Sunmakta

Yeni bankalardan birisi olan Aktif Bank, özellikle kredi sicili bozuk olanların son durağı konumunda. Neredeyse tüm kredi başvurularını geri çevirmeyen Aktif Bank için kredi sicilinin bozuk olması ret kriteri değil. 36 ay vade ile 20 TL’ye kadar kredi imkanı sağlayan aktif bank, düzenli geliriniz olmasa bile gelir testinize bağlı olarak ya da adınıza kayıtlı mülkleri ipotek göstermeniz durumunda kredi vermekte.

Aktif Bank kredi notu düşük olana kredi verebilmekte. Hemen hemen çoğu aktif bank kredi başvurusu nu geri çevirmeyen ve müşterilerine kredi kullandırmayı hedefleyen aktif bank size bu konuda yardımcı olabilir. Halk arasında aktif bank  kredi faiz oranları yüksek gibi söylemler dolaşsa da aktif bank kredi sicili bozuk olana kredi veriyor.

TEB Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı

Eski bankalardan birisi olmasına karşın son yıllarda yaşanan ekonomik krizlere bağlı olarak kredi kriterlerini yumuşattı diyebiliriz. 50 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı veren TEB, kredi siciline en az dikkat eden bankalar arasında. Özellikle aylık faiz oranlarının da düşüklüğüyle dikkat çeken TEB, kredi notu düşük olanlar tarafından tercih ediliyor.

Teb kredi notu düşük olana teb kredi sicili bozuk olana kredi vermekte oldukça esnek davranan bankalardan birisi. Eğer kredi notum düşük sicilim bozuk kredi çekemiyorum diyorsanız Teb bankası da mutlaka uğramanız gereken bankalardan bir tanesi. Son yıllarda kredi çekme şartları nı biraz daha esneten teb sicili bozuk olanlara kredi verme konusunda yüzünüzü güldürebilir.

Kredi Sicili Neden Bozulur ?

Kredi notu, kredi puanı, kredi sicili, kkb puanı gibi terimler hayatımıza girdiğinden bu yana hepimiz bir şekilde bankalar ile muhatap olduk. Eskiden daha da zor kredi işlemleri şimdi gelişen teknoloji ve bu alt yapı sayesinde bankalar kredi verirken değerlendirmeleri dakikalar içerisinde yapar oldu. Bu kısa zaman diliminde de kredi sonuçlandırma kredi başvurusu kredi kullandırma gibi konularda hali ile çabuk olmaya başladı.

Vatandaşlar da her türlü konularda bankaların kapısına koştu. halk televizyon kredisi araba kredisi buzdolabı kredisi taksitli ev eşyası gibi konularda arayış içerisine girdi. Krediyi kullandıktan sonra her şey yeni başlıyor tabi ki. Kredi ödeme alışkanlıklarınız borcunuza bağlılıklarınız kredi ödeme zamanlarını düzenli ve zamanında yapmanız sizlere bir sicil oluşturdu. Bu sicil geçmişteki kredi kullanma alışkanlıklarınız şuan ki ödeme performansınız ve gelecekteki muhtemel ödeme tahmininize dayanarak kredi sicilinizi oluşturdu.

Sizlere tavsiyemiz kredilerinizi zamanında ödeyin ve asla ödemekte zorluk çekeceğiniz borçlara girmeyin.

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.